Laen katseajal, väikelaenud kuni 500

Mina esitasin taotluse alles LHP-l olles. Või tehti teile mingil põhjusel suur erand. Erinevalt tööandjast ei pea töötaja katseajal töölepingu ülesütlemist põhjendama.. Suured tänud,kes viitsvad vastata! Please wait. Enne ei saa loomulikult ju teada,kui taotlus tehtud.  Leonid Siniavski, Tööinspektsiooni nõustamisjurist, Tööinspektsioon, www.ti.ee Vastuseks Teie küsimusele selgitame järgmist. Kiirlaenude nimekiri, laen maksehäirekorral. ise taotlesin kunagi majalaenu samuti esimesel kuul, kui peale lapsehoolduspuhkuselt tulekut just uuele töökohale asunud olin. Muide, katseaeg ei ole formaalsus. Eestlased siinkohal väga ei imesta suures osas on asjaolud, nõudmised, piirangud jne. No eks jah igal pangal omad nõudmised, kuid minul ja minu abikaasal ei olnud see laenu saamisel takistuseks, et mõlemad paar kuud tagasi töökohta vahetasime. Vaevalt, et meile nüüd erandit hakati tegema. töötasin tollal linnavalitsuses. Vastus on antud olemasolevate andmete põhjal. Läksin tööle Viimsi eralasteaiast Tallinna riiklikku lasteaeda. Aga taotluse võib ikka esitada – eks nad siis panevad taotluse ootele kui pole nõutud arvus sissetulekut laekunud. Tööandja oli nõus katseaja varem lõpetama ja siis sain.

Laen katseajal; väikelaenud kuni 500 -

. Pank vaatab viimase kuue kuu laekumisi ning eeldab, et palk on laekunud ühelt ja samalt tööandjalt. Katseaeg saab läbi, siis on ka mõtet jutule minna. Korrektne on lisada avalduse lõppu lause töötaja viimase tööpäeva osas, nii nagu Teie poolt toodud näitestki nähtub. Teemaalgatajale ei ole mõtet öelda, et ei ole hullu, et sa alles eile tööle asusid, andes talle võltslootust laenusaamise osas. Jumal hoidku, need seal hindavad ju lisaks kinnisvarale ka ju inimest ennast!! Ja nii see tegelikult ongi. Seda, et teda võidakse kunagi koondada, vallandada või et inimene ise tuleb sealt töölt ära, ei saa keegi välistada, aga ilmselgelt on ju arusaadav, et selliseid asju ei saa laenu analüüsimisel arvesse võtta. Töökohti võib muidugi vahetada! Please wait. aga lisaks kuludele-tuludele esitasime meie lisaks ka olemasoleva kinnisvara ja väärtpaberite nimekirja. Laen katseajal, väikelaenud kuni 500. Mina sain ametikõrgendust – õppealajuhatajast lasteaia direktoriks ja mees on juhtiv politsei konstaabel. kui tegemist on nt IT-inimesega, arstiga vms, siis on väga ebatõenäoline, et ta katseaega ei läbi ning panga jaoks ebakindel klient oleks. Sul muutus lihtsalt ametinimetus, ju! Praegu käib jutt sellest, kui inimene on läinud tööle teise asutusse. Aga kui keegi küsib perekoolis üldinfot laenu taotlemise kohta, siis ei ole mõtet rääkida eranditest, sest täiesti kindlalt ei tehta neid erandeid kõikidele. On asju, mida ei ole võimalik ette ennustada.

Mina sain ametikõrgendust – õppealajuhatajast lasteaia direktoriks Siis sa ei vahetanud ju tööKOHTA Please wait. Reklaamida seda siin kui tavapärast tingimust, millega võib kindlasti arvestada, on segadust tekitav valeinfo. Vastasel juhul ei saaks pank mitte ühtegi laenu välja anda. Laenu andsid rõõmuga nii Nordea, Swedbank, Seb. Pank soovis töõandja tõendit et mul katseaeg läbi ja et mis on mu netopalk. Kui laenutaotleja on just tööle asunud ning katseaeg alles kestab, siis on loomulik, et pank on valmis asja arutluse alla võtma siis, kui on kindel, et katseaeg on edukalt läbitud ning inimene jätkab samas asutuses töötamist. Tunduvalt vabama suhtumisega maalt tulnutena tundub kinnisvaralaenu taotlusele järgnev põhjalik laenutaotleja nii isikliku- kui finantstausta analüüs neile üksjagu hirmutav. Valdavale enamusele laenutaotlejatest ei tehta selliseid erandeid. Laenu taotluse analüüsimisel võtab pank arvesse siiski hetkel teadaolevaid fakte. pigem vaadatakse inimese senist sissetulekut, haridust, uue töökoha potentsiaali jms. Justkui ma oleks töökohavahetuse tõttu kõik oma kogemused ja teadmised kaotanud.

kas kuskilt pangast on võimalik laenu saada ka katseajal?

. Seega kehitab eestlane ameeriklase või inglase ahastamise peale ainult õlgu – aga nii see ju käibki.

Kodulaen (palun abi) - Perekooli Foorum

. See ei olegi nii harv juhus, kui töötaja ei läbi katseaega edukalt. Ära uduta nii palju! Ilmselt mäletad midagi valesti.

Laen katseajal › Proovige kohe! -

. Sissetulek oli see, mis luges. Mees oli enne Eestis tööl ja läks veebruaris välismaale

Märkused