Maaelu edendamise laenu hoiu

Tallinna HLÜ finantsteenused liikmetele Tallinna Hoiu-laenuühistu on füüsiliste ja juriidiliste isikute hoiundus- ja laenundusalaseks teenindamiseks loodud finantseerimisasutus, mille eesmärgiks on ühistegevuse kaudu liikmetele teenuste osutamine. Ühistu tegevuspiirkonnaks on Eesti Vabariigi territoorium. Bondora kasvukonto võta kiiresti laenu hoolimata maksehäiretest. Ühistu kõrgem organ on ühistu liikmete üldkoosolek.

Maaelu Edendamise Hoiu-laenuühistu - Home | Facebook

. Astu liikmeks või Tutvu põhikirjaga. Ühistu tegutseb tulundusühistuna Eesti Vabariigi õigusaktide ning ühistu põhikirja alusel.

Tähtajalised hoiused ja deposiidid | Tallinna Hoiu-Laenuühistu

. Maaelu edendamise laenu hoiu. Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu eesmärgiks on tutvustada inimestele ühistulise panganduse eeliseid ning aidata erinevate finantsvaldkonna küsimustega. Tule küsi informatsiooni hoiustamisest ning laenamisest juba täna. Olete finantsteenuseid pakkuvate äriühingute Tartu Hoiu-laenuühistu ja Eesti Ühistuliising OÜ kodulehel. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Liit kannab hoolt, et liikmesühistud järgiksid hoiu-laenuühistute toimimise head tava ning ei eksiks seadusega kehtestatud usaldusnormatiivide vastu.

ME Hoiu-laenuühistu

.. Tallinna Hoiu-laenuühistu liikmed osalevad ühistu juhtimisel ja ühistu tegevuse üle järelevalve teostamisel.

Kuigi liit on ennekõike loodud abistava institutsioonina toimivatele ja alustavatele hoiu-laenuühistutele, aitab liit ka praeguseid ja tulevasi hoiu-laenuühistu teenuste kasutajaid, hoiatades neid liitumast kahtlase taustaga hoiu-laenuühistutega. Liidu ülesannete hulka kuulub vajamineva oskusteabe ja vahendite hankimine ning koolituste korraldamine oma liikmetele. Otsuste vastuvõtmisel on igal liikmel üks hääl. Liit hoiab liikmeid kursis hoiu-laenuühistuid puudutavate seadusandlike muudatustega ja osaleb enda võimaluste piires seadusandluse kujundamises. Ühistu liikmed on ühtlasi ka selle omanikud ja kliendid

Märkused